Шановні відвідувачі!

Щиро раді вітати Вас на сайті сектору культури  Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Устинівський край приваблює до себе не тільки мальовничою природою, але й талановитою душею щирих устинівчан, які гордяться та передають історію українського народу з давніх-давен.

Завітайте до нас!

Вас зустрінуть запашним короваєм та чудовою українською піснеюяка зачарує своїм неповторним звучанням та фольклорним духом. Для Вас відкриються стежки казкових туристичних маршрутів, чудового відпочинку та культурного збагачення.

Саме на нашому сайті Ви матимете змогу дізнатися про найважливіші новини культурного життя Устинівського району, бути в курсі всіх подій.

Сподіваємося: відвідування нашого сайту стане

для Вас цікавим і корисним.

28 груд. 2020
Святий Миколай - до нас у гості завітай!
Напередодні зимових свят до учнів школи естетичного виховання з привітаннями та подарунками завітав Святий Миколай
3 груд. 2020
Інвалідність - це не вирок
3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю
9 лист. 2020
9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!