Центральна районна бібліотека

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття, була найжорстокішою і найстрашнішою в історії людства. У пам’яті тих, кому судилося через неї пройти, назавжди залишився той важкий час. Про феномен війни українськими письменниками сказано і написано дуже багато. Вся історія нашого народу пов’язана з постійною загрозою іноземного вторгнення, з необхідністю відстоювання своєї свободи і незалежності.

Фахівцем Устинівської районної бібліотеки для дорослих було видано інформаційні буклети , в яких можна ознайомитися не лише з історією свята та списком книг про події тих літ, а ще знайти корисні посилання на сайти з історії Другої світової війни.

Згадаємо улюблені книги

П'ЯТНАДЦЯТИРІЧНИЙ КАПІТАН

Автор Ж.Верн

Один з найвідоміших та найзахопливіших романів Жюля Верна.

Дік Сенд — молодший матрос, який мріє про пригоди та подорожі безкраїми морськими просторами. І от йому, простому юнзі, випадає нагода стати… капітаном! Справжнім капітаном китобійної шхуни «Пілігрим». Тепер він, п’ятнадцятирічний хлопець, має проявити себе у небезпечних пригодах, зазирнути в обличчя смертельній небезпеці, перемогти примхливу стихію та підступи лихих людей і зберегти життя екіпажу. Готові вирушити у неймовірну мандрівку разом із Діком?

Історія про шляхетність, мужність, щиру дружбу та перемогу добра над злом.

Діти Чорнобиля
Євген Гуцало

Трагедія Чорнобиля - основний зміст цієї книжки. Україна після атомної катастрофи 1986 року стала скорботною чорнобильською матір'ю для українського народу, і весь світ живої природи став її невинною жертвою. Книга Євгена Гуцала "Діти Чорнобиля" - це правдиві розповіді про трагічне буття юних героїв - уже після Чорнобиля.

Детектив – чи не єдиний жанр, який має визначений день народження. Він народився разом з публікацією оповідання «Вбивство на вулиці Морг» Едгара Алана По, яке вийшло у часописі Graham’s Magazine (Філадельфія, США) 20 квітня 1841 року.
Саме тому ми з вами помандруємо класичними та сучасними детективами, а також ознайомимось з авторами українських детективів.

Створюємо "Ланцюг позитиву" разом!

Шановні друзі!

Всі ми, наразі, знаходимось на карантині. Це означає, що майже увесь свій вільний час ми перебуваємо вдома, обмежені у просторі та у виборі занять. І, звісно, це інколи пригнічує.

Наша бібліотека вирішила запустити онлайн-естафету «Ланцюг позитиву», яка допоможе усім разом об’єднатися у спільній справі та налаштуватися на хвилю приємних емоцій.

Умови наступні

До участі у заході запрошуються всі бажаючі!!! Щоб прийняти участь вам потрібно зробити фото, на якому будуть зображені позитивні моменти з вашого життя у період карантину. Це можуть бути ілюстрації вашого хобі або ж предметів та речей, які надихають вас на позитив. Фото публікуєте під постом на нашій бібліотечній сторінці Facebook з підписом "Ланцюг позитиву".

Тож, щиро запрошуємо до участі!