Святий Миколай - до нас у гості завітай!

28 груд. 2020
Напередодні зимових свят до учнів школи естетичного виховання з привітаннями та подарунками завітав Святий Миколай

Новорічні та різдвяні свята завжди веселі, захоплюючі та солодкі! Це час сюрпризів та подарунків, адже Святий Миколай не обминає нікого. Напередодні свят вихованці школи естетичного виховання за сприяння ТОВ "Агрокомплекс" та депутата Кіровоградської обласної ради Міщенка В. П., отримали свої солодкі дарунки. Вітаємо з новорічними святами, та бажаємо маленьким талантам у майбутньому році великих досягнень та чудес.
А Міщенку Валерію Петровичу зичимо веселих різдвяних свят, затишку і тепла в оселі. Хай здійснюються всі сподівання і надії, енергії, здоров'я Вам міцного, щоб свято було і за столом і в душі. Щирій праці Бог помогає!